آشنایی اجمالی با دیجیتال ساینیج

آشنایی اجمالی با دیجیتال ساینیج

Digital Signage عبارت است از یک سیستم ترکیبی متشکل از سخت افزارها و نرم افزارهای تخصصی که امکان نمایش طیف گسترده ای از اطلاعات، با کاربری های متنوع را در بستر شبکه فراهم می نماید. این فناوری امروزه در سرتاسر دنیا به عنوان ابزار بسیار نیرومندِ تبلیغات و اطلاع رسانی به خدمت گرفته شده است.
سامانه یکپارچه نمایش محتوا قابلیت پخش انواع فرمت های تصویری، صوتی و متن های روان را دارد. در این سامانه مدیرِ سیستم قادر خواهد بود اطلاعات مورد نظر خود را به شیوه دلخواه در معرض دید همگان قرار دهد. همچنین این سیستم این امکان را فراهم می آورد تا ترکیبی از فیلم، عکس، صفحات وب و متن روان در شعب بانکها، لابی سازمانها و ادارات، مراکز عمومی و آموزشی یا سالن های انتظار نمایش داده شود.

با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه فن آوری های ارتباطی، مفهوم Digital Signage (سامانه یکپارچه نمایش محتوا) وارد ادبیات روابط عمومی ها گردیده و با توجه به قابلیت های ویژه آن، خود را به سازمان ها تحمیل کرده است. طبق پژوهش های انجام شده، استفاده از محتواهای گرافیکی و تصویری در پیام رسانی تا حد زیادی اثرات بهتر و ماندگارتری بر مخاطبان داشته است . بر همین اساس و با پر رنگ شدن اهمیت نقش اطلاع رسانی و ارائه دادهها به مخاطبین، مهمترین اولویت روابط عمومی ها بر پایه افزایش قدرت و حجم اطلاع رساني در کوتاهترین زمان و فضایی محدود، به سمت استفاده از جذابیت های بصری متمایل شده است. در این میان سیستمهای اطلاع رسانی متمرکز به دلیل کارآییهای ویژه اش به یک سامانه ایده آل تبدیل شده است.

افزایش بهره وری

دیجیتالی شدن تا حد چشمگیری موجب صرفه جویی در وقت ،نیروی انسانی وهزینه ها می شود.

رسانه سازمانی

رسانه ای فراگیر که می توانید اطلاعات سازمان را در دو بعد کلی (ارسال به تمامی سیستم ها) و جزئی(تعریف دسته های مخاطبین) ارسال کنید

اقتصادی

کاهش هزینه های تبلیغات،نیروی انسانی و اطلاع رسانی به دلیل جایگزینی روش های قدیمی

یادگیرندگی

روش نوین انتقال داده های آموزشی به کارکنان و مخاطبان سازمان

نوآوری

نوآوری در ارائه راه کارهای اطلاع رسانی ، تبلیغات و مدیریت روابط عمومی سازمان

فن آوری سبز

به دلیل استفاده از محتوی دیجیتال صرفه جویی در مصرف کاغذ و کمک به محیط زیست

کارایی دیجیتال ساینیج

کارایی دیجیتال ساینیج

با کارایی دیجیتال ساینیج درمراکز مختلف آشنا شوید

نمایشگاه

هتل

ادارات و شرکت ها

مراکز خرید

بانک ها

پایانه های حمل و نقل

مراکز آموزشی

بیمارستان

سایبر نیوز

سایبر نیوز

Best Monitoring System

تعریف سامانه یکپارچه نمایش محتوا

Digital Signage عبارت است از یک سیستم ترکیبی متشکل از سخت افزارها و نرم افزارهای تخصصی که امکان نمایش طیف گسترده ای از اطلاعات، با کاربری های متنوع را در بستر شبکه فراهم مینماید. این فناوری امروزه در سرتاسر دنیا به عنوان ابزار بسیار نیرومندِ تبلیغات و اطلاع رسانی به خدمت گرفته شده است.

سایبر نیوز چه امکاناتی را برای شما فراهم میکند

این نرم افزار میتواند به صورت همزمان امکان نمایش اخبار، اطلاعیهها، بخشنامهها، تصاویر تلویزیونی(کانال های صدا و سیما و یا هر منبع پخش ویدویی)،فایل های ویدئویی با فرمت دلخواه، قیمت ارز( و یا هر چیز مشابه)، تاریخ، شماره، زیرنویس روان و ... را به صورت همزمان بر روی شبکهای از تلویزیونها فراهم آورد. این نرم افزار با قابلیت ایجاد یک رسانه صوتی و تصویری چند بعدی به همراه کنترل از یک سرور متمرکز امکان اطلاع رسانی به مخاطبان را فراهم میکند.

سامانه منحصر به فرد نمایش محتوا

سایبر نیوز یک سامانه نمایش محتوایِ منحصر به فرد و با قابلیت های ویژه است که امکان مدیریت رسانه و اطلاع رسانی متمرکز بوسیله شبکه ای از تلویزیون های هوشمند در فاصله های مکانی متفاوت در سطح یک ساختمان، یک منطقه، یک شهر، یک کشور و حتی فراتر از آن را فراهم میکند.

خدمات

خدمات

به صورت فهرست وار میتوان برخی از قابلیت های و کارکردهای ویژه سامانه سایبرنیوز را به شرح زیر بیان کرد

 1. Tilted Content Slideshow

  ایم متن تست ورد پرس می باشد

   

 2. CSS Animations

  We are using 12 different animations for showing and hiding the items of a slide. The animations are defined by randomly adding data-attributes called data-effect-in and data-effect-out for every slide.

 3. Tilted Items

  The perspective view is achieved by adding a perspective value to the slide list item and tilting a division that contains the two screenshots.

 4. Column or Row

  The items in the tilted container are either laid out in a column or in a row. For some directions we need to adjust the animation delays for the items, since we don’t want the items to overlap each other when they move in or out.

 5. Responsiveness

  For smaller screens, the items on the right hand side will become less opaque and serve as decoration only. The focus will be on the description which will occupy all the width.

 6. Navigation

  For the “line” navigation we use a little trick to make the clickable area a bit bigger: we add a thick white border to the top and bottom of the span. Since the border is part of the element, it will be part of the clickable zone.

نمونه کار ها

نمونه کار ها

آخرین پروژه های اجرا شده را میتوانید مشاهده کنید.

مراکز آموزشی

سیستم های نمایش هوشمند در مراکز آموزشی و مدارس   امروزه با...

دسامبر 18, 20170 comment

هتل

مراکز اقامتی و هتل ها   دیجیتال ساینج هتل سیستم های نمایش...

دسامبر 16, 20170 comment

مرکز خرید

مراکز خرید و اماکن عمومی دیجیتال ساینج مراکز خرید برگ برنده شرکت...

0 comment

تماس با ما

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان و ارائه راه کار با ما تماس بگیرید !

شماره تماس 02177250690 شنبه تا پنجشنبه | 9 صبح الی 5 بعد از ظهر

آدرس مهدیه تهران ....